Witaj 🙂

Cieszę się, że zainteresował Cię mój blog. Moja miłość do roślin, ogrodów i wspaniałej przyrody popchnęła mnie do rozpoczęcia tej nowej przygody, którą ma być zaproszenie i zachęcenie Was do zwiedzenia ze mną RAJSKICH OGRODÓW.

Na co dzień prowadzę kameralną, rodzinną szkółkę roślin ozdobnych, jednakże obecność wśród roślin poustawianych w doniczkach nie zaspakaja mojego głodu na przyrodnicze piękno, w związku z tym kiedy tylko mogę wyruszam na zwiedzanie i szukanie inspiracji w ogrodach pokazowych i parkach udostępnionych dla spragnionych zieleni turystów. To właśnie w ogrodach znajduję czas i miejsce na relaks, oderwanie od dnia codziennego, zdystansowanie się od problemów. I to tutaj wpadam na moje najbłyskotliwsze pomysły ;)- jednym z takich pomysłów było właśnie założenie tego bloga.

Jako zapalony ogrodnik będę również przemycać informacje o ciekawych roślinach : tych nowych i tych zapomnianych. Postaram się doradzić co warto posadzić w ogrodzie, a co na balkonie lub tarasie. Jakie rośliny będą nas urzekać zapachem, a jakimi możemy urozmaicić i upiększyć nasze posiłki.

Zapraszam do wspólnych podróży i do zobaczenia „na ogrodzie”.

JoKo